ПРОЙШОВ ФІНАЛ З IT НОМІНАЦІЙ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "iTalent"

ЯК ЦЕ БУЛО

Учасники презентували свої роботи у надсучасному просторі «ЦеХаб» в самому серці столиці України. В журі були практикуючі IT-спеціалісти, які із задоволенням давали учасникам поради по кожному проекту, ділилися секретами майстерності. Панувала незабутня атмосфера: велика кількість позитивних емоцій, неймовірні враження і стільки вогню в очах конкурсантів не залишили байдужими ні суддів, ні глядачів.

ПЕРЕМОЖЦІ

Молодша група:

І місце - Дяченко Михайло

ІІ місце - Стрельбицький Кирило

ІІІ місце  - Джемесюк Артем

ІІІ місце - Филипюк Андрій

ІІІ місце - Лозов'ягін Олексій

 

Старша група:

І місце - Меліхов Ігор

ІІ місце - Павлюк Артем

ІІІ місце - Філатов Вадим

ІІІ місце - Зайцев Кирило

 

Посилання на більш деталньий огляд робіт

Молодша група:

І місце - Горошко Андрій

ІІ місце - Юрченко Тарас

ІІІ місце - Лозов'ягін Оелскій

ІІІ місце - Стрельбицька Ксенія

 

Старша група:

І місце - Карась Олександр

ІІ місце - Сеник Федір

ІІІ місце - Алієв Денис

 

Посилання на більш деталньий огляд робіт

Молодша група:

І місце - Федоренко Дмитро

ІІ місце - Гордієнко Костянтин

ІІІ місце - Жабровець Лідія

 

Старша група:

І місце - Фурман Артем

ІІ місце - Литвинов Владислав

ІІІ місце - Чілочі Данііл

 

Посилання на більш деталньий огляд робіт

Молодша група:

І місце - Гордієнко Костянтин

ІІ місце - Сотніков Микита

ІІІ місце - Раджапов Станіслав

 

Старша група:

І місце - Карпюк Ігор

ІІ місце - Пархоменко Ігор

ІІІ місце - Піщанський Андрій

 

Посилання на більш деталньий огляд робіт

Молодша група:

І місце - Кладько Ілля

ІІ місце - Онищенко Богдана

ІІІ місце - Краєвський Кирил

 

Старша група:

І місце - Куратченко Анна

ІІ місце - Сандул Олександр

ІІІ місце - Комаровська Олесандра

 

Посилання на більш деталньий огляд робіт

Молодша група:

І місце - Балмаджі Іван

ІІ місце - Журавель Євгеній

ІІІ місце - Жданова Марія

ІІІ місце - Голіцина Елизавета

 

Старша група:

І місце - Семенко Олексій

І місце - Денисенко Дмитро

ІІ місце - Сльоза Іван

ІІ місце - Ілля Пусяк

ІІІ місце - Сандул Олександр

 

Посилання на більш деталньий огляд робіт

Молодша група:

І місце - Брюхацька Катерина

ІІ місце - Іноземець Анна

ІІІ місце - Тітов Кирило

 

Старша група:

І місце - Федоренко Тетяна

ІІ місце - Мігун Тетяна

 

Посилання на більш деталньий огляд робіт

Молодша група:

І місце - Куришко Софія

ІІ місце - Гагарін Ілля

 

Старша група:

І місце - Шворак Софія

ІІ місце - Колосков Даніїл

ІІІ місце - Бондаренко Роман

 

Посилання на більш деталньий огляд робіт

Молодша група:

І місце - Неменущий Назар

ІІ місце - Стецюк Мирослав

 

Старша група:

І місце - Пирогов Денис

ІІ місце - Каменський Лев

ІІІ місце - Гласов Олександр

ІІІ місце - Пархоменко Ігор

ІІІ місце - Кріпака Ілля

 

Посилання на більш деталньий огляд робіт

Молодша група:

І місце - Зайко Аріана

ІІ місце - Чучвара Владислав

ІІ місце - Зеленя денис

ІІІ місце - Сапожник Ірина

ІV місце - Сметаняк Арсен

ІV місце - Величко Олексій

ІV місце - Корбут Михайло

 

Посилання на більш деталньий огляд робіт

 

Молодша група:

І місце - Сава Сибірський

ІІ місце - Литвішко Даниїл

 

Старша група:

І місце - Бабій Назарій

ІІ місце - Дерменжи Данило

ІІІ місце - Бузько Ксенія

 

Посилання на більш деталньий огляд робіт

КОРОТКЕ ВІДЕО З ФІНАЛУ

(поки монтується повне :) )

 

З ВІДГУКІВ УЧАСНИКІВ, БАТЬКІВ ТА ВЧИТЕЛІВ

«Сьогодні я вперше презентував свою роботу та став більш впевнений у собі».

«Узнали, что у нас так много талантливых детей и их кто-то слушает и понимает».

«Відчули на якому рівні ми знаходимось. Переглядаючи інші номінації, побачили можливості для власного розвитку і вдосконалення»

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ФІНАЛУ ІТ ПРОЕКТІВ

 


ПАРТНЕРИ

CyberZone

ASUS CyberZone - ультрасучасний клуб для геймерів в самому серці столиці!


 

Zillya

Антивірусний партнер



 

Code Club

Національна волонтерська мережа клубів кодування для дітей 9-11 років