Rules

В наших чатах є певні стандарти, за порушення яких на вас рано чи пізно накладуть прокляття бану (:

Стандарти

 1. В псевдонімі не допускаються спеціальні символи та лайливі слова. У випадку з Telegram вперше ви отримаєте попередження. Повторення ситуації або відсутність змін - бан. Якщо ви раптово виявили замість свого ніку в Discord напис "[ЗМІНІТЬ НІК]" або аналогічний йому, це означає, що вам просто варто дотримуватися написаних інструкцій! При повторенні ситуації ви позбавитесь можливості писати в чатах на тиждень і ваш нік знову зміниться на "[ЗМІНІТЬ НІК]". Друге повторення - вічне блокування чатів або бан.

Правила

Правила, які діють під час спілкування в чатах iTalent.

Спілкування (1)

 1. Лайливі слова ні в якому разі не повинні виходити від вас ніде, окрім текстового чату #dark-spam та голосового dark-voice. Не засмучуйте нікого поганою поведінкою.

  Варіанти покарання: Багаторазові порушення - блокування чату на 12 годин, декілька повідомлень або одне - блокування на 1 годину.

 2. Не смітите ні в яких чатах, окрім #dark-spam. Смітити ви будете, якщо відправите більше ніж два однотипних повідомлення (зображення, текст), беззмістовний набір символів і букв, повідомлення не за темою (ті, що не відповідають призначенням каналу). Кубокоту і його друзям приємно знаходитись в чистоті та затишку (:

  Варіанти покарання: В залежності від об'єму, в межах від 1 години до 1 дня блокування чату.

 3. Нам приємна турбота про зір учасників, коли вони знаходяться в чатах, але капсити все ж зайве. Всюди, окрім каналу #dark-spam і чату Telegram (:

  Варіанти покарання: Від попередження до блокування чату на 30 хвилин.

 4. Не надсилаєш заборонені матеріали - отримуєш плюсик в карму. Заборонено надсилати в чати матеріали (повідомлення, зображення, файли), що містять вірусні ПЗ, 16+, 18+ (включаючи внутрішню термінологію), торент-файли, сцени жорстокості, насилля, політичного, пропагандистського, расистського, сексистського характеру. Багато термінів, згодні? Що поробиш, що поробиш.

  Варіанти покарання: Від попередження до блокування чату на 12 годин.

 5. Заборонене надсилання провокуючих на певні дії матеріалів ("Натисни сюди", "Завантаж це" тощо), що містять в собі вірусні ПЗ, лайливі слова в явному вигляді і будь-які інші заборонені теми, що описані в 1.4. Якщо ви не впевнені в тому, чи підходить матеріал для відправлення або ні, зверніться до модераторів, ми обов'язково допоможемо.

  Варіанти покарання: Від попередження до блокування чату на 12 годин.

 6. Заборонений булінг учасників чатів в будь-яких проявах.

  Варіанти покарання: Багаторазові порушення - вічне блокування, одне порушення або трохи більше - блокування чату на день.

 7. Перед сном мрієте потрапити в КВН, а з ваших жартів сміються всі родичі за столом і навіть касир супермаркету? Перед тим як демонструвати свій талант, переконайтеся, що ваші жарти нікого не образять (: Жарти не повинні містити наступного: сцен насилля, сцен 18+, сцен 16+, лайливої лексики, політики (пов'язаної з провокацією та пропагандою), расизму, сексизму, булінгу.

  Варіанти покарання: Одноразове порушення - блокування чату на годину, наступне до вічного блокування в чатах.

 8. Надайте можливість модераторам та адміністраторам іноді поніжитись у власних італійських віллах і не відволікайте їх без приводу (використовувати теги тощо), якщо вони того не бажають. Також не варто тегати учасників більше ніж два рази підряд. У них, знаєте, теж вілли є, а простоювати їм негоже!

  Варіанти покарання: Перше порушення - блокування чату на 30 хвилин, наступне - блокування чату на день.

 9. "Мудрість - вміння слухати протилежну думку, а не доводити свою правоту з червоним обличчям" (с) Кубокіт, 479 рік до н.е. Інакше кажучи, влаштування суперечок і конфліктів не схвалюється. Покарання отримують всі, хто брав участь в конфлікті. Якщо ви помітили порушення цього правила - покличте модерацію і, можливо, в якості подяки вона купить вам глазуровані сирки (:

  Варіанти покарання: Блокування чату від 1 години до 4.

 10. Дезінформація (подача помилкової інформації) учасників заборонена. Особливо це важливо у відношенні організації конкурсу!

  Варіанти покарання: Залежить від кількості та наслідків.

 11. Заборонено вимагати особисті дані учасників (номери телефонів, особиста інформація, логіни, паролі тощо).

  Варіанти покарання: Одноразове порушення - попередження та видалення повідомлення, наступне до вічного блокування.

 12. Правило стосується зокрема чатів Telegram. Заборонені будь-які сцени 18+ та 16+ в складі стікерпака, який користувач використовує в чаті. Стікери, що містять мат, можна пробачити, якщо він не особливо помітний після відкриття або схований за скролом. Використання таких стікерів все ще заборонено. Стікерпаки, що містять в собі стікери зі сценами жорстокості/насилля/скрімерами, не рекомендується використовувати. А ще краще використовуйте стікери з Кубокотиком (:

  Варіанти покарання:

  • Одноразове порушення - попередження, наступне - вічне блокування в чаті Telegram.
  • Використання стікерів з матом: багаторазові порушення - блокування чату на 12 годин, декілька повідомлень або одне - блокування на 1 годину.
  • Також покарання залежить від жорстокості, що зображена на стікері. Від попередження до вічного блокування.

Загальні (2)

 1. Люди, що мешкають в наших сонячних чатах, автоматично погоджуються с нашими правилами.

 2. Заборонена реклама сторонніх продуктів, що не мають ніякого відношення до проєкту, також тих, що мають комерційний тип. Завдяки нам ви зможете заробити тільки айкоіни (:

  Варіанти покарання: Одне порушення - блокування чата на день, повторення - вічне блокування.

 3. Продавати файли або речі за реальні гроші, а також брати участь в обговоренні цих тем заборонено.

  Варіанти покарання: Від попередження до вічного блокування.

 4. Заборонено рекламувати спілки, сторінки, якщо ви передчасно не домовились з адміністрацією чатів. Ми обов'язково допоможемо вам просунути вашу ідею, якщо ви до нас звернетесь (:

  Варіанти покарання: Від 12 годин блокування чату.

 5. Не рекомендується використовувати в каналах Discord масові теги (номінації, everyone).

  Варіанти покарання: Від попередження до повного блокування.

 6. Створення твінків (клонів свого акаунту) заборонено. Якщо ви хочете робити хороші справи, то робіть їх від однієї особи (:

  Варіанти покарання: Бан твінків і попередження основного акаунту.

 7. Аватар користувача не повинен містити в собі зображення з лайливою лексикою, еротичним (16+), сексуальним (18+), політики (пов'язаної з провокацією та пропагандою), расистським, сексистським, пропагандистським характером.

  Варіанти покарання: Перший раз попередження, повторення ситуації (ігнорування попередження) - бан.

 8. Кастомний фон для карток з реєстрації Discord не повинен містити зображення зі всім тим, що перелічено в пункті 1.7.

  Варіанти покарання: Перший раз попередження та видалення фону, повторення ситуації - від блокування чату на 5 днів і позбавлення можливості ставити фон.

Модерація

Опис роботи модерації iTalent.

Обов'язки (3)

 1. Приєднавшись до нашої команди, модератор автоматично погоджується на виконання своїх обов'язків.

 2. Загальним обов'язком всіх модераторів є допомога організацій конкурсу, в тому числі підтримка в чатах порядку. Ви можете робити для конкурсу те, що вам більше всього подобається і краще за все виходить. Ми з задоволенням оцінимо ваш креатив (:

 3. Модератор у разі виникнення спірної ситуації може попросити допомоги у Grand-модератора або адміністрації. Ми не кусаємось!

 4. Якщо модератор не може допомагати деякий час, то необхідно про це повідомити, вказавши приблизний термін, під час якого він не зможе допомагати. У випадку вашої відсутності адміністрації необхідно продумати план Б. Чим раніше ви повідомте про власний форс-мажор - тим краще.

 5. Написання модерацією інфо-постів здійснюється українською мовою.

Виключення з модерації (4)

 1. Відсутність більше ніж місяць без сповіщення і причини тягне за собою зняття з посади модератора.

 2. Багаторазова відмова допомогти команді. Якщо у вас немає можливості допомагати або бракує бажання, то, можливо, вам варто спробувати себе в чомусь іншому (:

 3. "Хороший хлопець не професія". Ваша ефективність дуже важлива для нас і якщо у вас щось не виходить, ми надамо другий шанс і всі наші знання. Але якщо ми не побачимо результату достатньо довгий термін, то нам доведеться попрощатися.

 4. Модератор після порушення вище описаних правил буде знятий з посади.

 5. Розповсюдження інформації з чатів для модерації та адміністрації - путь зі зняття печатки модерації і отримання печатки бана.